Віфанія

Визнання віри

1. Ми віримо,  що всі канонічні книги Біблії - Старого й Нового Заповітів - є Богонадхненним і непомильним Словом Божим. Воно є найвищим і достовірним авторитетом у питаннях віри й християнського життя.

2. Ми віримо, в Єдиного, Живого, Правдивого і Вічного Бога – Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. Існуючого від вічності у Трьох Особистостях: Отець, Син і Святий Дух. Ці Троє виявляють нам Єдиного Бога. Вони мають одну сутність і досконалість, Їм належить однаковий поклін і слава.

3. Ми віримо, що Ісус Христос є істинним Богом і правдивою Людиною. Він був зачатий від Святого Духа і народжений Дівою Марією; помер на хресті за наші гріхи та воскрес із мертвих для виправдання нашого; вознісся на небо та сів праворуч Отця, і стався нашим Первосвящеником та  Єдиним Посередником і Заступником.

4. Ми віримо, що Святий Дух виконував і виконує своє служіння на землі: надихав Святе Письмо, прославляє Ісуса Христа і Бога-Отця, приводить людину до спасіння: відкриває  їй гріх, правду і суд, надає нове народження, пробуває в ній, надихаючи духовною силою для побожного й святого життя.

5. Ми віримо, що людину - Адама і Єву Бог створив на Свій образ і подобу: триєдиною (дух, душа і тіло) і безгрішною. Але через спокусу сатани та непослух Богові вони згрішили, втративши чистоту, святість і спільність з Ним.

6. Ми віримо, що  

* спасіння людям Бог дарує виключно із Своєї благодаті через відкуплення, звершеного  Ісусом Христом на Голгофськім хресті, а не на основі людських учинків чи заслуг;

* спасіння люди отримують вірою через сповідання й покаяння в гріхах та отримують народження згори від Слова Божого й Святого Духа.

7. Ми визнаємо, що хрищення по вірі через занурення у воду - це заповідь Ісуса Христа, встановлена для тих, хто повірив у Нього і пережив народження згори. Такі люди через хрищення  по вірі визнають Ісуса Христа Сином Божим, Господом і Спасителем, складають обітницю свого сумління вірності Йому, приєднуючись у такий спосіб до помісної церкви.

8. Ми визнаємо, що Вечеря Господня - це заповідь Ісуса Христа для відроджених, хрищених по вірі членів  церкви, щоб звіщати через неї страждання і смерть Господню, аж доки Він прийде.

 9. Ми визнаємо, що Вселенська Церква, Головою Якої є Ісус Христос, є невидимим зібранням духовно відроджених людей, відкуплених Христом з усіх племен і народів протягом усіх часів, котрі були приєднані до Неї - Тіла Христового через хрищення Святим Духом, котре відбувається під час народження згори, і перебувають як на небі. Вона складається як із живих так і з мертвих ( вічно живих душ ).

10. Ми визнаємо, що помісна церква є видимим зібранням народжених згори людей, котрі проживають в одній місцевості, об'єднані однією вірою на підставі Слова Божого і постійно перебувають «в науці апостольській, спільноті братерській, ламанні хліба та в молитвах». (Д.Ап. 2:42)

11. Ми чекаємо, Другого приходу Ісуса Христа за Своїми вірними – Церквою, котрі є готовими зустріти Його .

12. Ми віримо, у тілесне воскресіння мертвих і вічне блаженство спасенних людей і вічне покарання нечестивих грішників. «І ці підуть на вічную муку, а праведники на вічне життя.» (Матв.25:46)

13. Ми віримо, що мати Господа Ісуса ( Діва Марія ) є благословенна між жінками і є для нас чудовим прикладом покори Господеві і її бажання було, щоб ми виконували Христове повеління:  «Що Він ( Христос ) вам скаже, те робіть» (Ів. 2:5)

14. Ми віримо і визнаємо Бога згідно з апостольським та Нікейським визнанням віри.

15. Ми дотримуємось Біблійних принципів християнського життя і служіння.

16. Ми покликані виконувати Велике доручення Ісуса Христа, поширюючи Царство Боже аж до краю землі через свідчення про Нього і проповідь Євангелії.

17. Ми покликані бути гідними громадянами своєї країни, виконуючи її закони, якщо вони не заперечують чи не обмежують нашої діяльності всупереч свободі сумління та визнанню нашої віри.